Kad dantys ir dantenos būtų sveiki
 

Pristatome gyvūnų dantų priežiūros naujovę
ProDen PlaqueOff™ Animal – efektyvi priemonė nuo apnašų ir nemalonaus kvapo

Burnos ertmės higiena ir jūsų augintinis
Jei jūsų katei ar šuniui iš nasrų sklinda nemalonus kvapas, tai reiškia, kad jūsų augintinis turi burnos ertmės problemų. Iki šiol vienintelis būdas išlaikyti savo numylėtinio dantis švarius buvo kasdienis jų valymas. Tačiau tai įgyvendinti nevisuomet lengva. ProDen PlaqueOff™ Animal yra naujas išradimas, leidžiantis nesunkiai pasirūpinti savo augintinio burnos higiena.
 
Kodėl reikia valyti savo augintinio dantis?
Dėl bakterijų, esančių tiek gyvūnų, tiek ir žmonių burnoje, ant dantų, liežuvio bei dantenų formuojasi apnašos, atsiranda nemalonus kvapas, pradeda vystytis dantenų ligos, uždegimai, akmenys, genda dantys. Jei laiku nesiimama priemonių, pradeda skaudėti dantis, jie gali iškristi.
 
Kokie geriausi būdai išlaikyti sveiką augintinio burnos ertmę?
Reguliariai valyti dantis. Taip užkirsite kelią bakterijoms, kurios sukelia dantenų uždegimus ir gadina dantis. Apnašos ilgainiui gali sukietėti, pavirsdamos dantų akmenimis. Šiuos akmenis labai sunku pašalinti. Dažniausiai tai gali padaryti tik veterinaras. Deja, apnašos formuojasi nuolat, tad dantis valyti būtina kasdien.
 
Ar dantų valymas – vienintelė priemonė, užtikrinti gerą burnos ertmės būklę?
ProDen PlaqueOff™ Animal yra naujas išradimas keturkojų augintinių burnos ertmės priežiūros srityje. Kasdien naudojant šį preparatą, galima išvengti apnašų susidarymo bei nemalonaus kvapo, sklindančio iš nasrų.
 
Kas yra ProDen PlaqueOff™ Animal?
ProDen PlaqueOff™ Animal yra produktas, pagamintas vien iš natūralių medžiagų. Jo sudėtyje yra ypatingos rūšies jūrų dumblių. Pastebėta, kad šie dumbliai teigiamai veikia burnos ertmės būklę. Preparatas yra gaminamas granulėmis, tad jį patogu įberti į gyvūno ėdalą. Jame daug natūralaus jodo ir svarbių vitaminų bei mineralų, nėra dirbtinių spalviklių, konservantų, glitimo ir cukraus.
 
Kaip jis veikia?
Kitaip, nei daugelis peparatų, skirtų burnos priežiūrai, ProDen PlaqueOff™ Animal patenka į kraujotaką ir todėl turi ilgalaikį poveikį. Dėl šio preparato, apnašos sunkiau „limpa“ prie burnos ertmėje esančių paviršių, jis minkština kietus burnos akmenų junginius. Pagerėjimas paprastai juntamas po 3–8 savaičių nuo vartojimo pradžios.
 
Kaip naudoti ProDen PlaqueOff™ Animal?
Jį reikia naudoti kartą per dieną. Preparatas įdedamas į sausą arba sudrėkintą ėdalą.
 
Kaip dozuoti?
Dydis Dienos norma Vidutinis laikotarpis
Maži šunys (iki 10 kg) ir katės* ½ šaukštelio
1 metai
Vidutinio dydžio šunys (10-25 kg) 1 šaukštelis 6 mėnesiai
Dideli šunys (25 kg ir daugiau)
2 šaukšteliai
3 mėnesiai
*Dėl kačių ir nykštukinių veislių šunų pasikonsultuokite su veterinaru.
   

Kuriam laikui užtenka vieno indelio?
Tai priklauso nuo jūsų augintinio dydžio. Mažiems šuniukams ir katėms vieno indelio užtenka beveik metams. Dideliems šunims jo pakaks maždaug 3 mėnesiams.
 
Ar ProDen PlaqueOff™ Animal gali turėti šalutinį poveikį?
Nors šio preparato šalutinio poveikio nėra pastebėta, dėl didelio jodo kiekio ProDen PlaqueOff™ Animal sudėtyje esančiuose jūros dumbliuose, jis gali būti netinkamas gyvūnams, sergantiems skydliaukės ligomis. Jei įtariate, kad jūsų augintinis turi skydliaukės sutrikimų, prieš vartodami ProDen PlaqueOff™ Animal, pasitarkite su veterinaru.
Ką daryti, jei mano augintiniui iš nasrų vis dar sklinda nemalonus kvapas?
Nuolat sklindantis nemalonus kvapas gali būuti dantenų arba dantų ligos požymis. Tokiu atveju, jums reikėtų pasikonsultuoti su veterinaru.

Kiek kainuoja ProDen PlaqueOff™?
60 g indelio mažmeninė kaina – 49 Lt.
 
Molar LTD ProDen PlaqueOff™ Animal atstovas Lietuvoje UAB „Balzamas“.
Tel. +370 610 67180, el.paštas: proden@gilpa.lt; http://www.molarltd.co.uk